Rehinli araç alan galeriler veya firmalar neresi diye aradığınızda hemen size hizmet vermek için bekliyor olacağız. 2.el kredi ile alınmış veya herhangi bir sebeten dolayı rehin konulmuş aracınızı satmak için bize hemen şimdi başvurabilirsiniz.

Aracınızın  ilgili rehinini kaldırıp hemen satışını alıyor ve anında Nakit ödeme yapıyoruz. Rehinli aracı satabilmek oldukça zor ve güç olabilmektedir. bu güçlükleri ve zorlukları ortadan kaldırarak işlemleriniz hızlı ve güvenli şekilde yapıyoruz. Daha detaylı bilgiye bizi arayarak veya whatsapp tan ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Banka rehinli araç satışı nasıl yapılır diye aramalar yapıldığında size faydalı olabilecek içerikler olmadığını gördük. Bunun neticesinde bankadan alınan kredilerden dolayı veya herhangi bir borçtan dolayı rehinli aracı nasıl satabileceğinizi anlatamaya çalışacağız

Rehinli Araç Satışı Nedir ?

Bir araba satın alırken üzerine çekilen her hangi bir borçtan dolayı, alacaklının alacağını teminat altına alabilmesi için geliştirilmiş bir sistemdir. Yani araç satın alırken bankadan veya herhangi bir finans kuruluşundan taşıt kredisi kullandığınızda ilgili kuruluşun alacağına karşılık aracın üzerine hak mahrumiyeti koymasıdır rehin. Rehin konma sebebi ise borçlu borcunu ödeyemez veya taksitleri aksatırsa aracı haciz ettirip satışına olanak sağlamayada yarar aynı zamanda.

Rehinli Araç Satılırmı ?

Malesef aracın üzerinde rehin olduğu sürece resmi olarak noterler üzerinden kesinlikle satışını yapamazsınız. Bunun için tek yol ilgili borcun tamamının ödenip ilgili finans kuruluşunun rehin kaldırma işlemi yapmasının hemen ardından rehinli aracın satışı yapılabilir

Banka Rehinli Araç Nasıl Satılır ?

Genelde banka rehinli araç satışı nasıl yapılır diye çok soru geliyor. Bunun 2 yolu bulunmaktadır.

Birinci Yol kalan kredi tutarının tamamını kapatıp bankadan rehin kaldırma işlemi yapılarak satılması

İkinci Yol ise kalan kredi tutarını alıcının sizin adınıza bankaya yatırması ve bankanın rehini kaldırdıktan sonra aracın satışının yapılabilmesi.

Genelde kredi ile araç alan araç sahipleri kredi taksitlerini ödeyemedikleri zaman 2. yol yani alıcının kredi kapaması yaparak aracın satışının yapılmasını istemesi gibi bir durum ortaya çıkıyor.

Araç satın alacak kişiler veya kurumlar bu şekilde bir satış yöntemine yaklaşmamakla beraber hiç bir şekilde kredili araç satın almıyorlar.

Bu durumda kredi taksitlerinizi ödeyemediğinizde araç haciz edilerek icra aracılığı ile satılıyorki bu durum sizin için ciddi anlamda maddi kayıba sebeb olurken, bankalardaki kredi puanınıza bitirerek bir daha hiç bir şekilde bankalardan herhangi bir araç veya kredi almanız gibi bir durum ortadan kalkıyor.

Borcu Olan Araç Satılırmı ?

Borçların bir çok çeşitliliği vardır. Borçlu aracın satışının yapılabilmesi için ilgili borcun ödenmesi gerekmekte yada eğer ilgili borcu ödeme imkanınız yoksa alacıklıya aracın devri söz konusu olabilir. Bazı zamanlarda teoride her ne kadar borcu olan aracın satışı mümkün olsada, pratikte bu mümkün olmayabiliyor. Borcu olan aracınızı zarar etmeden satmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Genelde kredi, şahıs alacağı gibi borçlardan dolayı araçların üzerine haciz konulabiliyor. Bizde bu borçları sizin adınıza kapatarak hemen aracınızı satın alabiliyoruz.

İpotekli Araç Satışı

İpotekli araç satışı sürecide rehinli araç satış süreci ile benzerlik göstermektedir. İpotekli aracın satılabilmesi için ilgili ipotek tutarının ilgili kuruma yatırılması gerekiyor banka vb kurumlar. Daha sonra ilgili kurum aracın üzerindeki ipoteği kaldırdıktan sonra satış işlemleri noter üzerinden yapılabilir. Rehinli araçları satın aldığımız gibi aynı şekilde ipotekli araçlarıda satın almaktayız.

Rehinli Aracınızı Şimdi bize Satabilirsiniz !

Banka rehinli araç alan galeriler hizmetimizden faydalanarak aracınızı hemen satabilirsiniz. Rehinli aracınızın icraa ihalelerinde yarı fiyatına satılmasına müsade etmeyin. Gelin rehinli aracınızı hemen satın alalım ve sizi bu dertlerden kurtaralım. Rehinli aracınızı satmak için bizim ile alt taraftaki formdan veya dilerseniz WhatsApp butonundan ulaşarak teklif alabilirsiniz.

Tüm Türkiye’ye Rehinli Araç Satın alma Hizmeti Veriyoruz

Başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Bursa, Ankara, Balıkesir, Anlalya, Mersin, Manisa, Kocaeli, Ordu, Trabzon, Rize, Erzurum, Samsun, Bolu, Düzce, Çanakkale, Eskişehir, Giresun, Konya, Sakarya, Tokat, Zonguldak, Muğla ve diğer illerimizde ulaşarak rehinli araç satışı işlemlerinizi hemen gerçekleştirelim.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *