Aracımı Satmak İstiyorum

Aracınızı Hemen Satın Alıyor, Ödemenizi Anında Nakit Olarak Yapıyoruz

Aracınızı 3 adımda hemen fiyatlandırıyoruz.  30 dakika gibi bir sürede arabanızı satın alarak, ödemenizi Noter’de aynı anda Nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

1

Nakit Alım Teklifi İste
Nakit Alım Teklifi İste
Aracınızın Boya, değişen, hasar kaydı, güncel KM bilgilerini bize gönderin.
Aracınızın Boya, değişen, hasar kaydı, güncel KM bilgilerini bize gönderin.

2

Hemen Fiyatlandırma
Hemen Fiyatlandırma
Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturalım.
Bize gönderdiğiniz bilgilere göre hemen size ön nakit alım teklifi verelim. Teklifimizi kabul edersiniz ücretsiz ekspertiz için randevu oluşturalım.

3

Satın Alma ve Nakit Ödeme
Satın Alma ve Nakit Ödeme
Bir önceki iki aşamadan geçtikten sonra Noter ve ödeme süreci ile araç satın alma işlemlerimizi bitirelim.
Bir önceki iki aşamadan geçtikten sonra Noter ve ödeme süreci ile araç satın alma işlemlerimizi bitirelim.

Araç Satış Formu

Gönder
Gönder

Aracımı Satmak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?

Aracınızı Satmak İçin acilarabasata gelin

Öncelikle aracınızı satmak istediğinizde ihtiyacınızı belirlemelisiniz. Aciliyetiniz varmı ? yoksa keyfe keder bir araba satışımı yapmak istiyorsunuz? öncelikle bunları belirlemelisiniz. Eğer aciliyetiniz var ise normal araç satma siteleri sizin için çözüm olmayabilir, geriye hemen araç alan firmalar kalıyor. bunlar arasında aracımı sat ödemeyi 1 gün sonra yapalım yada bir kaç saat sonra aracınızın parasını ödeyelim gibi çalışan firmalar var. Peki size para hemen lazımsa ? bu durumda acilarabasat size çok iyi bir araba satın alma hizmeti vermektedir.

Aracımı Hangi Sitede Satabilirim ?

Aracınızı acilarabasat.com’a hemen satın

Aracınızı her türlü araba ilan sitesi üzerinden satabilirsiniz. Dilerseniz arabanızı aracılık eden firmalarada satabilirsiniz. Fakat aracınızda kredi borcu varsa, yada ödenmemiş Mtv borcu varsa işte bu şekilde aracınızı hiç bir yere satamazsınız. Acilarabasat bu sorunları ortadan kaldırarak aracımı hangi sitede satabilirim sorusuna en doğru cevabı hizmetleri ile vermektedir.

Ticari Aracımı Satmak İstiyorum

Ticari araç satışı için doğru adres

Ticari aracınızı satmak istediğinizde karşınıza çok fazla alıcı kanalı olmadığını göreceksiniz. Ticari araba satmak isteyen araç sahipleri içinde çok hızlı ve pratik satın alma hizmetimiz bulunmaktadır. ticari araba satın alma hizmetimizde tek kriter kapalı kasa olmaması ve ağır ticari olmaması gerekmektedir. Kapalı kasalarda Kdv sorunu olduğu için ayrıcada bizim branşımızın dışında olduğu için kapalı kasa ticari araç almıyoruz. Onun haricinde camlı koltuklu, Kangoo, Fiorino, Combo, Connect gibi V.b hafif ticari araç alımı yapmaktayız.

Bayiye Araba Satmak

Bayiye araba satmadan önce bize başvurun

Bayiye araba satmak için tek tek bayilerle iletişime geçmenize gerek kalmadı. Oturduğunuz yerden bayiye araba satmak yerine acilarabasat’tan hemen aracınız için teklif alabilirsiniz. Bayileri dolaşıp zaman kaybetmeyin! Aracınızın bilgilerini şimdi bize gönderin biz size bayi nakit alım teklifi verelim.

Aracımı Satmak İstiyorum Ne Kadar Eder ?

Aracınızı değerinde hemen satın alıyoruz

Aracınızı en uygun şekilde fiyatlandırıyoruz. Arabanızın fiyatını belirlerken iki şekilde fiyatlandırma yapıyoruz. Birincisi galeri bazında Nakit alım fiyatı, diğeri ise normal piyasa fiyatı olarak hesaplıyoruz. Aracınızı bize satmak isterseniz piyasa fiyatının %5 ila % 10 altından Nakit alım yapmaktayız. Aracınızın ederini belirlerken km, kaza & boya, hasar kaydı gibi kriterleri baz alıyoruz.

Aracımı Acil Satmak İstiyorum

Acil araba satmak isteyenleri bekliyoruz

aracınızı hemen satmak istediğinizde telaş etmenize gerek kalmadı. Artık acilarabasat.com var! Aracınızı hemen satın alıyor ve ödemenizi anında Nakit yapıyoruz. Diğer firmalar gibi aracılık etmek veya başkaları ile sizi bir araya getirmek gibi çalışmamız asla yok. Size verdiğimiz Nakit alım teklifimizi kabul ederseniz Noter’de satış yaparken aynı anda Nakit veya banka havalesi ile ödemenizi aynı anda yapmaktayız. Aracınızı hemen şimdi satmak için yukarıdaki teklif formunu doldurabilir yada WhatsApp butonuna tıklayarak hemen danışmanımız ile iletişime geçerek aracınız için Nakit alım teklifi isteyebilirsiniz.